Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Sprowadzenie do Polski samochodu z zagranicy (przeważnie z jednego z państw Unii Europejskiej) wiąże się z załatwianiem szeregu formalności. Jedną z nich jest konieczność przetłumaczenia dokumentów samochodowych.
Wybiegając naprzeciw potrzebom osób sprowadzających pojazdy z innych państw, nasze biuro tłumaczeń przygotowało ofertę profesjonalnych tłumaczeń pisemnych dokumentacji samochodowej. W obsłudze tego typu zleceń stawiamy przede wszystkim na szybkość i sprawność, tak aby przynajmniej z naszej strony zminimalizować wszelkie ewentualne niedogodności związane z procedurą rejestracji samochodu. Nasi klienci mogą liczyć na rzetelną i fachową obsługę.
Dokumenty można nam dostarczyć osobiście lub w zeskanowanej formie przesłać mailem w celu przyspieszenia procedury. W tym drugim przypadku niezbędne będzie dostarczenie wersji oryginalnej w późniejszym etapie w celu poświadczenia zgodności oryginału z tłumaczeniem, które wykonywane jest przez jednego z naszych tłumaczy przysięgłych, specjalizującego się w tego typu zleceniach. Należy bowiem pamiętać, że warunkiem rejestracji pojazdu w Wydziale Komunikacji jest dostarczenie uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentacji. Jeżeli zależy Państwu szczególnie na czasie realizacji zlecenia, jesteśmy je w stanie zrealizować w trybie szybkim bądź ekspresowym
 
 
 

Najczęściej tłumaczone dokumenty samochodowe

  • tłumaczenie dowodu rejestracyjnego

  • tłumaczenie karty pojazdu

  • tłumaczenie umowy kupna sprzedaży

 

Języki tłumaczeń

Wykonujemy również tłumaczenia każdej dodatkowej dokumentacji związanej z zakupem czy sprzedażą samochodu - faktura, dokument wyrejestrowania samochodu w kraju sprzedaży. Niemal wszystkie zlecane nam tłumaczenia dokumentów samochodowych wykonywane są z języka obcego na język polski.

Najczęściej wykorzystywane języki oryginału to języki urzędowe państw, z których sprowadzane są samochody: