Szkolenia językowe

Uczymy od dawna

Posiadamy 23 lata doświadczenia w uczeniu ludzi języków. Mamy wypróbowane metody i procedury.

Uczymy skutecznie

Umiemy wyszkolić najbardziej zajętego klienta. Nic nas nie zaskoczy. Kto chce poznać obcy język, osiągnie ten cel.

Uczymy precyzyjnie

Pojedynczo czy w małych grupach, każdy klient korzysta z programu stworzonego dla jego potrzeb.

Uczymy porządnie

Nie stosujemy modnych „metod”. Uczymy języków w oparciu o rzetelne doświadczenie dydaktyczne.
 

Najczęściej zadawane pytania

Szkolenia językowe dla firm

Czym wyróżniają się szkolenia językowe POZENA?

Szkolimy tylko w firmach i korporacjach. Każdy program nauczania budowany jest indywidualnie – koncentruje się na osiągnięciu celu, na którym zależy klientowi.

Dlaczego mogę być spokojny, że POZENA przeprowadzi w mojej firmie udane szkolenie z języka angielskiego?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Poświęcamy wiele uwagi planowaniu szkoleń, co prowadzi do sukcesu w nauczaniu języków obcych. Każdy kurs językowy budujemy od początku na rzetelnych fundamentach i kontynuujemy w ten sposób przez lata. Uprzejmie prosimy o kontakt, osobiście z przyjemnością opowiemy o wszystkich szczegółach naszych metod.

Co to znaczy, że szkolenia POZENA budowane są na solidnych fundamentach?

Każde nowe szkolenie poprzedza Audyt Językowy z każdym uczestnikiem. Wynik audytu językowego definiuje kompetencje uczestnika i decyduje o jego kwalifikacji do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania, z pożytkiem dla niego i dla pozostałych uczestników. Audyt językowy identyfikuje potrzeby i pozwala zbudować indywidualny program nauczania, właściwy dla potrzeb każdej grupy (bądź uczestnika indywidualnego). Audyt zapewnia również punkt odniesienia dla określenia późniejszych sukcesów w nauce!

Czy POZENA zatrudnia samych najtańszych lektorów?

Nie zatrudnia. Wstydzilibyśmy się przed klientem braku efektu. Poza tym wszyscy najtańsi lektorzy są bardzo zajęci, bo ciężko pracują u konkurencji. Każdy lektor POZENA jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie, wykształconym dydaktykiem i autorem programów nauczania, a uczestnicy regularnie oceniają go w formalnych ankietach.

Wszyscy mówią, że szkolenia językowe POZENA są świetnie dopasowane do potrzeb dużych firm i korporacji. Ale w czym się to przejawia?

Szkolenia językowe POZENA to nauka języków obcych w trybie indywidualnym i kursy językowe w małych grupach, z zastosowaniem indywidualnych programów nauczania, prowadzone przez najlepszych fachowców. W ten sposób realizujemy skuteczne nauczanie języków obcych. Ale to dopiero początek: POZENA dobrze rozumie naturę klienta korporacyjnego, dlatego wszystkie nasze procedury administracyjne, księgowe, prawne, weryfikacyjne i raportowe, a także profesjonalna obsługa opiekuna kursu, odpowiadają nowoczesnym potrzebom firm i instytucji.

Otrzymałam ofertę szkoleń językowych POZENA i z zauważyłam, że jest ona droższa niż korepetycje u mojego sąsiada, który jest bardzo zdolnym licealistą. Czy to nie jest pomyłka?

To nie jest pomyłka. Klient sam zdecyduje, jak życzy sobie wydać budżet na szkolenia językowe. Czy zmarnować trzy lata i nadal nic nie umieć, czy wydać to samo w ciągu roku, zauważyć ogromną różnicę, odczuć wielką satysfakcję i nie stracić trzech lat.

Jakich języków uczy POZENA?

POZENA prowadzi szkolenia z każdego języka potrzebnego klientowi do osiągnięcia sukcesu. W Polsce szczególnie popularne są szkolenia z angielskiego, szkolenia z niemieckiego i szkolenia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Moja firma ma dwadzieścia pięć oddziałów. Czy szkolenia językowe POZENA są dostępne w całej Polsce?

Tak, zapraszamy.

Dowiedziałem się właśnie, że za trzy miesiące wyjeżdżam na ochotnika w półroczną delegację do Rosji, pilnować bardzo ważnego kontraktu. To będzie kompletna porażka, nie znam rosyjskiego. Pomocy!

POZENA jest w stanie zapewnić bardzo intensywne szkolenia językowe, nawet 8 godzin dziennie przez kilkanaście tygodni. Pomożemy. Porażka nie będzie kompletna.

Jestem prezesem wielkiej firmy, pracuję 22 godziny dziennie, nie mam czasu na nic, ale zrozumiałem że mój brak znajomości angielskiego szkodzi mojej firmie i w końcu zniszczy mi karierę. Co mam zrobić?

Bądźmy szczerzy, to wyzwanie nie należy do prostych, bo nauka języka obcego wymaga czasu i wysiłku. Ale POZENA oferuje specjalny produkt dla osób niezmiernie zapracowanych: Szkolenia klasy „Executive”. Indywidualne, zbudowane całkowicie z myślą o niemożliwych sytuacjach, bardzo elastyczne, prowadzone w trybie karnetowym bez sztywnego harmonogramu, obejmujące nawet utrwalanie wspólnie z lektorem poznanego materiału – efektywne szkolenia językowe ostatniej szansy. Serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy bardzo zainteresowani rzetelnymi szkoleniami językowymi, ale w tym roku budżet jest ograniczony. Czy możemy porozmawiać?

Oczywiście. POZENA prowadzi wiele typów szkoleń językowych. Warto się spotkać i omówić możliwości.